Życzenia urodzinowe

Chcesz w każde święta obdarowywać swoich bliskich i znajomych najpiękniejszymi życzeniami urodzinowymi? Znajdziesz je na naszej stronie internetowej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy życzenia, które sprawią przyjemność każdemu obdarowanemu. Zapomnij o banalnych i nudnych życzeniach, które można znaleźć na innych stronach internetowych. Wybierając nasze, zawsze będziesz miał pewność, że wykonujesz w stosunku do drugiej osoby bardzo miły i niepowtarzalny gest. Odwiedź więc nas i wybierz życzenia, które najbardziej przypadną Ci do gustu.Znudziły Ci się już powtarzane przy okazji każdych kolejnych świąt życzenia? To znak, że powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową. Znajdziesz tam życzenia, które nie tylko są piękne, ale i niepowtarzalne. Jeśli zatem chcesz miło zaskoczyć swoich bliskich i znajomych, z naszymi życzeniami na pewno Ci się to uda. Zresztą, co będziemy długo opowiadać… Zajrzyj do nas i przekonaj się sam, jak wyjątkowe mogą być życzenia świąteczne. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich coś właśnie dla siebie.W dzisiejszych czasach trochę zapominamy o tym, jak wielką moc mają życzenia. A szkoda, bo to przecież fantastyczny sposób, by wyrazić swoje uczucia wobec bliskiej osoby. Bez względu na to, czy jest to mąż, babcia czy po prostu najlepsza przyjaciółka. Dzięki nam jednak możesz wybrać dla każdej z tych wyjątkowych dla Ciebie osób wspaniałe życzenia świąteczne. Zajrzyj zatem na naszą stronę internetową i odkryj na nowo magię, jaką mają w sobie życzenia. Jesteśmy pewni, że osoby, które nimi obdarujesz, będą bardzo szczęśliwe.

Życzenia urodzinowe

Już nie musisz myśleć nad tym jak napisać życzenia urodzinowe, wystarczy, że skorzystasz z życzeń dostępnych na naszej stronie internetowej.

Dzisiaj, jutro i pojutrze spróbuj życiu nosa utrzeć. Trzymaj tak przez rok cały, by szczerych życzeń kosz wspaniały, który Tobie daję dzisiaj, był radością Twego życia.

Minęło już tyle lat, a my ciągle za pan brat.
Pozwól, ze życzenia złoże, pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości.

Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i radości
I to, o czym marzysz, by się spełniło,
i to co kochasz, by Twoje było…

Życzenia na urodziny

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazł bryłkę złota,
lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazł serce,
które cię zrozumie.

Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci silę na walkę z przeciwnościami losu.

100 lat !!! 100 lat !!!
100 lat !!! 100 lat !!!
Niech żyje, żyje nam !!!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia,
ewentualnie złotej rybki złowienia,
która spełni trzy życzenia!

Niech w Twoje Urodziny świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.

Nieoklepane życzenia urodzinowe

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, co nie wierzą w magię świata – nigdy ich nie odkryją. życzę Ci wiary.

Szczęścia życzę dziś Tobie. Dzień taki raz w roku się zdarza, gdy chcę wyrazić słowami, co serce cicho powtarza.

Tylko słonecznych dni Ci życzę, na te deszczowe parasol pożyczę, niech Twoje marzenia doczekają spełnienia, a promiennego uśmiechu życzę Ci na jednym wdechu!

W dniu Twych Urodzin życzę Ci
wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze,
radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości.
Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu
i aby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.

Życzę Ci pięknych dni, pięknych chwil, cudownych pragnień, gwiazd w Twoich rękach i perełek w snach…

Gotowe życzenia urodzinowe

 

Spełnienia najskrytszych marzeń, które są śmiałe i jasne. Bez marzeń życie jest smutne, niech spełnią się więc Twoje własne.

Szczęścia życzę Ci tyle, by uśmiech nie znikał z Twej twarzy, a gdy będziesz smutna przez chwilę, niech spełni się to, o czym marzysz.

A więc zdrowia… bo w metryce znów przybyło -;)

Z okazji Twoich urodzin, życzę Ci niekończącej się siły, wielkiego entuzjazmu i wielu namiętności, tak byś zawsze czuła, że żyjesz najpiękniej jak potrafisz.

Niech nad Twoją głową zawsze świeci słońce, a każda kolejna chwila utwierdza Cię w przekonaniu, że życie jest najwspanialszą rzeczą, jaka mogła Ci się przytrafić.

Mądre życzenia urodzinowe

Staraj się żyć tak, by nigdy nie żałować żadnej przeżytej minuty, a każda kolejna chwila tylko sprawiała, że będziesz chciała więcej.

Wszystkiego dziś Ci życzę co dobre, szczęśliwe i miłe.
Co budzi uśmiech, spokój i ciszą napełnia chwile !

Kochaj jakby nikt Cię nie zranił.
Pracuj, jak gdybyś nie potrzebował pieniędzy.
Tańcz, jak gdy nikt nie patrzył.
Śpiewaj, jak gdyby nikt nie słuchał.
Żyj jak gdybyś był w raju.

Rodzina z mp śle Ci życzenia,
zdrowia, szczęścia, w miłości powodzenia,
by się spełniło o czym marzysz,
byś czuła w serduszku tą miłość, którą przyjaciół darzysz.
Niech ten dzień będzie szczególnie piękny
ten dzień i cały następny rok uśmiechnięty.

Samych wzlotów i wielu szaleństw, wytrwałości i wiary w to, że każdy dzień może być jeszcze lepszy od poprzedniego.

Proste życzenia urodzinowe

Aby całe Twoje życie było wspaniałą przygodą, która nigdy nie powinna się kończyć i której będziesz chciała ciągle doświadczać.

Niech każdy Twój dzień będzie obfitował w same radosne wydarzenia, a wszytko to, co złe szybko odchodziło w cień życzy…

Niech fortuna zawsze nad Tobą czuwa, tak, by wszystkie troski i zmartwienia omijały Cię z daleka. Zaś pasja i optymizm niech sprawią, że z powodzeniem będziesz realizowała swoje marzenia.

W tym niezwykłym dniu życzę Ci, aby na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech, abyś osiągnęła wszystko to, co sobie założyłaś i by nigdy nie zabrakło Ci ciepła kogoś bliskiego. Ponad wszystko życzę Ci zaś spełnienia najskrytszych marzeń i wielu niezapomnianych wrażeń.

Żyj zawsze po swojemu i miej poczucie spełnienia. Tak, byś nawet po wielu latach nie żałowała żadnej z minionych chwil.

Urodzinowe życzenia

Z okazji urodzin życzę Ci, aby Twoje serce zawsze było pełne radości, Twoje marzenia zawsze się ziszczały, a zły los nigdy nie stanął Ci na drodze.

Z okazji urodzin chcę Ci życzyć, aby każda kolejna chwila była dla Ciebie niezapomnianą przygodą i by była jednym z lepszych powodów do zadowolenia. Ponad wszystko życzę Ci jednak tego, abyś u swego boku zawsze miała osobę, dla której będziesz całym światem.

Życzę Ci tego, co jeszcze niespełnione. I tego, aby każdy kolejny dzień tylko utwierdzał Cię w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych.

W tym magicznym dniu życzę Ci, aby nawet pomimo upływu lat Twoja młodość nie przemijała i abyś w codziennej gonitwie nigdy nie zatracała samej siebie.

Piękne życzenia urodzinowe

Z okazji Twojego święta życzę Ci, abyś zawsze pogodnie przyjmowała to, co niosą ze sobą kolejne lata i nigdy nie traciła pogody ducha.

Korzystając z okazji pragnę Ci życzyć, aby to, o czym marzysz zawsze się spełniało, a to, co kochasz nigdy Cię nie opuszczało.

Wszystkiego co najlepsze i co kryje się pod słowem szczęście, aby każde nowe wyzwanie stanowiło dla Ciebie niezapomnianą przygodę.

Pogodnych dni i nocy i zdarzeń z losu danych, spokoju i miłości i oczu zakochanych. I snu, co ranek zbudzi, bez trosk o dobre jutro i szczęścia nie zaszkodzi, by już nie było smutno. I w wyciągniętej dłoni z kropelką rześkiej rosy, ciepły uśmiech na twarzy, słońcem upięte włosy. Zapachem dni pogodnych przed burzą życia schronią i dni, które przed nimi miłością swą obronią…