Podziękowania za życzenia

Otrzymałeś podziękowania za życzenia, skorzystaj z naszych propozycji podziękowań za życzenia

Podziękowania za życzenia

Dziękuję, dziękuję, dziękuje,
Moje serce z twoich życzeń się raduje.
Moje oczy się cieszą, a dusza i serce się raduje,
Gdy tak miłe słowa do mnie przyjaciel kieruje.
Twoje życzenia wiele przyjemności mi sprawiły
I marzę o tym by się spełniły!
Przesyłam ci moje uszanowanie
i liczę na rychłe spotkanie.

Przyjmijcie moje szczere za wasze życzenia i życzliwość. Tak dobrze jest mieć świadomość, że jest ktoś kto myśli i pamięta. Dzięki wam moje usta się śmieją, a w sercu jest nadzieja, że już niedługo moją wdzięczność i sympatię będę mógł wyrazić osobiście, dziękuje, serdecznie pozdrawiam i mówię do zobaczenia.

Podziękowania za życzenia urodzinowe

Gdy wszyscy życzenia mi składali,
Wiem, ze pozostaje gdzieś w oddali, osoba, która ciche życzenia składa
Niech mi się dobrze układa
Życzy szczęścia powodzenia
I marzeń spełnienia….
Tej osobie za wszystko dziękuje,
I swą wdzięczność ofiaruje.
A swej przyjaźni wyraz damy,
wtedy gdy się już w końcu spotkamy!

Wzruszone me serce jest widząc jak wiele osób ma gest
Choć wirtualne życzenia mi składacie, to znak, że o mnie pamiętacie!
Za wszystkie życzenia przyjmijcie moje szczere dziękuje, a moje serce bardzo się raduje.
Ściskam was wszystkich – choć z daleka, a w domu jeszcze tort na was czeka.

Podziękowanie za życzenia

Dziękuje serdecznie za życzenia, to wielka radość wiedzieć, że są ludzie, dla których jesteś ważny i którzy dobrze ci życzą. Jestem wam wdzięczny za okazane serce i wsparcie wyrażone w tych pięknych słowach. Mam nadzieje, że te wszystkie marzenia się zrealizują, a cele wypełnią. Cieszę się, że jesteście ze mną i że można na was liczyć!

Goście moi mili, którzyście na moje urodziny przybyli, chce wam podziękować serdecznie, za to, że zawsze jesteście! Swoją obecnością sprawiacie, że każde urodziny są wyjątkowe ! Dziękuje za życzenia z serca płynące i prezenty, które sprawiły mi wiele radości. To niesamowite uczcie wiedzieć, że są osoby którym na Tobie zależy. Dobrze, że jesteście!

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fejsie

Przyjacielu mój, Ty wiesz ile dla mnie znaczysz
Bez Ciebie nic nie byłoby takie same.
dziękuje, za te wszystkie chwile i łzy otarte z moich policzków
Za rozmowy, wsparcie i pomoc.
Tak jak Mały Książe, oswoiłeś mnie jak róże
I mam nadzieje, że każdy kolejny dzień sprawi,
Że będziemy jeszcze bliżej siebie.

Nie tak dawno stałeś się częścią mojego świata, a już sprawiłeś, że ma on jaśniejsze barwy. Dziękuje Ci za Twoją obecność, za czas, który razem spędzamy, za rozmowy, za o, że się uśmiecham i jestem szczęśliwa. Wystarczy Twój gest, słowo, by z moich oczu łzy przestały płynąć. I wiesz- dobrze czuć, że jest się Tą jedyną.

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fb

Kochani, bardzo dziękuje Wam za serdeczności. Kobieta jak wino, im starsza tym lepsza, więc się nie przejmuję wiekiem, tylko myślę sobie, że to był całkiem dobry rocznik;) Dodatkowo z każdym rokiem poznaję nowych znajomych i przyjaciół, a im więcej wartościowych ludzi dookoła, tym człowiek jest bogatszy i weselszy.

W dzień urodzin, oprócz tortu,
trzeba trochę mieć komfortu,
więc się lenię. Nic nie robię,
sms-y czytam sobie
oraz maile z życzeniami.

Kochani, poszaleliście z tymi życzeniami:) Chyba jeszcze nigdy tyle osób nie pisało do mnie z okazji urodzin! Bardzo Wam wszystkim dziękuje, to naprawdę miłe uczucie wiedzieć, że jesteście, pamiętacie, wspieracie i trzymacie kciuki. Dziś mi wiek idzie do góry, a podobno z wiekiem się mądrzeje, mam nadzieję, że mi to nie grozi tak od razu, bo chcę jeszcze trochę poszaleć.

Oficjalne podziękowania za życzenia urodzinowe

Moi drodzy, miło Was było dziś ugościć na urodzinowej kawce. Dziękuje, że wpadliście, a kto jeszcze nie był, zapraszam- ugoszczę dobrym ciastem. Dziękuję też wszystkim za życzenia i niespodziankę, udało się Wam trafić z prezentem w dziesiątkę! To szczęście mieć takich współpracowników. Dzięki Wam ten dzień to dla mnie prawdziwe święto.

Kochana, moja jedyna! Przyjaciółko od serca, koleżanko bez granic od zawsze i na zawsze! Dziękuje Ci za ciepłe słowa, za silne ramię, za wspólny śmiech i łzy! Dziękuje Ci za radość i milczenie, za wspólne spędzanie czasu, za zabawę i naukę! Dziękuje Ci, że jesteś tutaj ze mną! Dziękuje Ci za wspólnie spędzony czas!

Podziękowanie za życzenia na fb

Dziękuje wszystkim za pamięć i życzenia, układają się one we wspaniały bukiet życzliwości. Bukiet, który pachnie jak przepiękne róże. To niesamowite uczucie, gdy ma się świadomość, że jest się otoczonym tyloma ludźmi, którzy dobrze ci życzą i chcą Twojego szczęścia. Jesteście naprawdę wspaniali i mam nadzieje, że to się nigdy nie zmieni.

Ukochana moja dziękuje, że jesteś. Dziękuje Ci za miłość, jaką mnie obdarowujesz każdego dnia. Dziękuje Ci także za przyjaźń. Za to, że jesteś moim najlepszym kumplem, z którym mogę pójść do kina, na piwo, do klubu i zawsze świetnie się bawię. Dziękuje Ci za ciepło, radość i wierność! Dziękuje Ci za to, że jesteś!

Podziękowania za życzenia na fb

Jesteś dla mnie całym światem
Dziękuje Ci!
Jesteś dla mnie ziemią i niebem
Piekłem i Rajem
Dziękuje Ci!
Za miłość i przyjaźń
Za podporę i zaporę
Za uczucia ogrom –

Dziękuje Ci!

Chcę oddać Twoje łzy
i zamienić je w promienie słońca
złapać je do klatki
By umarły – na wieczność!

Dziękuje Ci!

To, że jesteś
o tym wiem.
Blisko, bliżej i zupełnie daleko.

Dziękuje ci za trud i znój
Za ciągły bój
Bym był lepszy
Ale zawsze Twój

Dziękuje Ci
za Wiarę Nadzieję i Miłość
za życia Cud
Dziękuje Ci za Twą mądrość
radość i smutek

Łzy są cząstką duszy,
Którą biorę garściami
By pamiętać
i być zawsze tam, gdzie jesteś Ty!

Dziękuje Ci!

Dziękuję za życzenia urodzinowe

Moja jedyna i najdroższa Siostro! Jesteśmy jak dwie połówki jednego jabłka! Zawsze wiedziałaś o czym myślę i czego pragnę, zawsze byłaś przy mnie, nawet podczas najgorszych moich dni! Kocham Cię bardzo i dziękuje za wszystko, co dla mnie zrobiłaś przez całe swoje życie! Jesteś najlepszą siostrą, jaką mam!

Życzenia podziękowania

Łzy przepełnione śmiechem popłynęły z mojego serca! Dziękuje Wam za radość i poczucie humoru! Kochani moi, że jesteście rozrabiaki i zawsze macie fajne pomysły, to już wiem, ale żeby aż tak! I tu mnie zaskoczyliście! Dziękuje za śmiech i radość! Dziękuje za miłe słowa i beczkę pełną uciech, jaką są życzenia od Was!

Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za życzenia urodzinowe, które przypominają mi, że mam przyjaciół, że otaczają mnie życzliwi ludzie, dla których coś znaczę! Dziękuje Wam za pamięć, za ciepłe słowa, za życzenia, które podnoszą na duchu i sprawiają, że świat każdego dnia staje się bardziej kolorowy!