Nagłośnienia do samochodów

Naszą specjalnością są systemy nagłośnieniowe, łączności, multimedialne do samochodów. W branży działamy już od 2001 roku i od tego czasu zyskaliśmy sobie stałe i duże grono klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dostarczamy, montujemy i serwisujemy głośniki, tunery, wzmacniacze, radia samochodowe, kamery, monitory. Także zajmujemy się CB radio, systemami nawigacji, bluetooth, zestawami głośnomówiącymi. Wgrywamy aktualizacje, polski język do fabrycznie montowanych sprzętów. Wykonujemy pełne zabudowy. Nasza oferta to przy tym zawsze zachęcające ceny i fachowa obsługa specjalistów. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę – można tu znaleźć o nas dużo informacji, w tym przykłady naszych realizacji.

kosmetyki z naturalnym kolagenem colway

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę w ramach instalacji, serwisu i diagnostyki oraz sprzedaży nagłośnienia do samochodów, nawigacji, CB radia, systemów łączności, multimediów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy pełną satysfakcję.

Od 2001 roku działamy w Kielcach i zapewniamy każdemu z naszych klientów profesjonalną obsługę w ramach systemów nagłośnieniowych, łączności, multimediów samochodowych. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy, przeprowadzamy diagnostykę. Można u nas zamówić głośniki, wzmacniacze, radia samochodowe, monitory, tunery. Także montujemy zestawy głośnomówiące, systemy nawigacji, CB radia, kamery specjalistyczne. Zapraszamy na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Nasza firma zapewnia kompleksową, fachową obsługę w ramach przygotowywania systemów nagłośnieniowych, multimediów, nawigacji i systemów łączności dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych. Można u nas zamówić między innymi głośniki, radia samochodowe, wzmacniacze, wykonujemy też zabudowy. Oferujmy też monitory do samochodów, montujemy, obsługujemy nawigacje, CB radia, kamery, tunery, systemy głośnomówiące. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowe